Anamarija Nuša Mulej

Anamarija Mulej je diplomirana oblikovalka s pedagoško andragoško izobrazbo, inspirativni kouč in NLP trenerka, avtorica številnih dogodkov in celostnih podob.
Elektronski naslov anm@mulej-vizije.si
 Opis  S pomočjo sodobne umetnosti in kreativnih pristopov izvaja delavnice in osebna srečanja, kjer spodbuja intuitivno razmišljanje, proaktivnost in aktiviranje posameznikovih potencialov na poti osebne rasti in napredka. V ta namen je razvila igrivo metodo z inspirativnimi karticami Obrazi navdiha za usmerjanje ustvarjalnega potenciala na poti preobrazbe in samorazvoja.
 Poslanstvo  Pomemben del poslanstva ji predstavlja delovanje usmerjeno k harmoniji, lepoti, izkustvenemu učenju, povezovanju kulture, narave, človeka in umetnosti ter širjenju odgovornega odnosa do narave in okolja.
 Eden njenih aforizmov se glasi: “Energija besed navdahne podobe, dotik misli razvname srce, gradimo harmonijo prihodnosti.”
Izobrazba in usposobljenost NLP Trener, KOUČ
Zaposlitev Mulej vizije d.o.o., družba za osebno, poslovno in karierno svetovanje
Reference (izkušnje, članki) do 5 navedb

Osebna vodenja, individualni koučing

Zasnova in oblikovanje modela za kreativno in intuitivno razmišljanje – Obrazi navdiha in Umetnost samovodenja/samokoučinga

Organizacija dogodkov, seminarjev, interaktivnih delavnic za osebno rast in razvoj

Interaktivne delavnice in koučing v slovenskem projektu Podjetno v svet podjetništva – PVSP, Kranjska regija

Aktivna članica v Društvu za osebni in karierni razvoj – Transforma Lj.

Ta vnos je bil objavljen v Supervizorji. Zaznamek za trajno povezavo.