Lidija Bašič Jančar

 
E-pošta: lidija.b.jancar@gmail.com
Telefon: 041 922130
Področje supervizijskega dela: Socialno varstvo, vzgoja in izobraževanje, nevladne organizacije, prostovoljno delo.
Supervizijski model  in oblika: Supervizija po relacijskem modelu; Individualna in skupinska supervizija.
Izobrazba in usposobljenost: Izpopolnjevanje iz zakonske in družinske terapije, doktorska kandidatka Univerze v Ljubljani, univ. dipl. socialna delavka, samostojna svetovalka, koordinatorica obravnave v skupnosti, supervizorka z licenco Socialne zbornice Slovenije.
Zaposlitev: Vodja enote Študijsko-raziskovalnega centra za družino v Domžalah, samozaposlitev na področju zakonske in družinske terapije in supervizorstva.
Reference (izkušnje, članki) do 5 navedb: Izvajanje supervizije od leta 2014; razvijanje modela supervizije za vse zaposlene v domu upokojencev v času usposabljanja; aktivne udeležbe na aktivih in konferencah o superviziji ter redno strokovno izobraževanje na področju supervizorstva.

 

Ta vnos je bil objavljen v Nerazvrščeno, Supervizorji. Zaznamek za trajno povezavo.